Dzień Otwarty 31 marca 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas III gimnazjum na Dzień Otwarty Liceum Jagiellońskiego!

Temat przewodni w tym roku to Escape Room. Uczniowie odwiedzający naszą szkołę w tym dniu, będą mieli za zadanie rozwiązać zagadki w przygotowanych przez nas specjalnych pomieszczeniach, czyli escape room'ach. Rozwiązania wszystkich zagadek będą tworzyć pewien kod cyfrowy, który pozwoli otworzyć uczestnikom walizkę z "nagrodami".

Przy tak znakomitej zabawie uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, a dzięki odkrywaniu zagadek zwiedzą cały jej budynek, a także porozmawiają z nauczycielami i uczniami 😉

Poznaj profile klas rozwiązując zagadki w jagiellońskim Escape Room’ie i dokonaj wyboru bez żadnych wątpliwości!