Kolejna matura w LJ na szóstkę!

Uczniowie Liceum Jagiellońskiego KLA którzy w maju zdawali maturę, podobnie jak ich koleżanki i koledzy w ubiegłym roku w komplecie przebrnęli przez egzamin dojrzałości. Jako jedno z nielicznych w naszym regionie Liceów, ponownie uzyskaliśmy 100% odsetek zdanych egzaminów. Warto dodać, iż w tym roku w granicach 15% uczniów liceów w naszym regionie nie zdało egzaminu maturalnego, tym bardziej zatem cieszy, nasz znakomity wynik.

Warto też dodać, że wstępne porównania pozwalają przyjąć, iż średnie wyniki uzyskane przez naszych uczniów z poszczególnych przedmiotów, sytuują nasze Liceum wśród 5 - 6 najlepszych liceów w Toruniu.Tym bardziej zatem cieszy, że nasza ciągle jeszcze młoda szkoła, notuje tak znakomite wyniki.

Gratulujemy Uczniom i Nauczycielom tego wspaniałego sukcesu!