O nas

Nasza szkoła jest dzieckiem Kolegium Jagiellońskiego – Toruńskiej Szkoły Wyższej, niepublicznej uczelni funkcjonującej w Toruniu od 2003 roku. Powiązanie szkoły licealnej z uczelnią wyższą, jest również nawiązaniem do klasycznego modelu kształcenia. Młodzież licealna będzie miała pełną możliwość współegzystowania ze środowiskiem akademickim, do którego przecież zmierza w długotrwałym procesie edukacyjnym, jako swoistego miejsca przeznaczenia.

Uczniowie naszej szkoły będą korzystali z niepowtarzalnej możliwości wtopienia się w świat akademicki na długo przed podjęciem studiów. Pozwoli im to czerpać z dorobku wybitnych uczonych, którzy włączą się w proces edukacyjny i wychowawczy, kształtując pozytywne wzorce postaw osobistych. Zapewnimy w ten sposób najwyższy poziom kształcenia, dzięki czemu otworzymy naszym Uczniom i Absolwentom wrota do wspaniałych karier zawodowych.